CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koronavirus

Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 24 / 50.]

461Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus čet pro 03, 2020 11:19 am

MariMar



VIP Član
Mislim da je bilo još sličnih slučajeva, samo ne mogu naći sada. Ili luda opravdanja stožera u slučaju da dobijete pozitivan test, pozitivni ste. A ako dobijete negativan test, ne znači da ste negativni. Znači kako god okreneš pozitivan si. Ili po ''novom'' ne moraš ni doći na testiranje, evo ti pozitivan nalaz. Very Happy

LeClerc likes this post

462Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus čet pro 03, 2020 1:42 pm

MariMar


MariMar
VIP Član


Evo što kaže dr. interne medicine u vezi cjepiva. Od 23:15

A najvažnije je da naši političari što prije uvedu u zakon da nas imaju pravo prisilno cijepiti.

463Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus čet pro 03, 2020 1:43 pm

daidza


daidza
VIP Član
mense bas cini da ce narod jedva docekati da ih procijepe zubi

464Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus čet pro 03, 2020 2:42 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ako počnu padati mrtvi po ulici zbog nuspojava onda čemo imat tu pandemiju. Ako ne, i sve bude uredu, onda ću se i ja cijepiti.

465Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus čet pro 03, 2020 6:10 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Što se tiče tih pregleda. Bolnice su u velikom dugu prema dobavljačima lijekova, tako daje čudo da uopće funkcioniraju. Vlada nema za to nikakvo rješenje, samo šute kao da žele taj problem pomesti pod tepih. Tako da nije ni čudo da im se potkradaju greške. Naravno građani su godinama glasali za SDP i HDZ ignorirajući poguban učinka vladanja tih dvaju stranaka na kompletnu Hrvatsku. Sada možemo svi zajedno uživati u svim posljedicama takvog ponašanja.

466Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus pet pro 04, 2020 2:28 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Evo taman mi javlja sogorica, javili joj da nista 7-og od operacije zuci zbog covida, a taman izvadila nalaze i danas se uzalud testirala ccc

467Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus pet pro 04, 2020 3:11 pm

daidza


daidza
VIP Član
debili ccc

468Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus pet pro 04, 2020 11:02 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

Još jedna žrtva stožeraša. Nemaju dovoljno liječnika, nekolicina njih pod pritiskom danonoćno radi. A Markotićka zna razlog zbog čega se žena ubila.

Naravno da se Markotićka ne osjeća nimalo krivom, uvijek postoje opravdanja za sve.

Tko će odgovarati za ove ljude? žrtve politike i stožera. naravno da neće nitko, ne živimo u poštenom svijetu.

469Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus sub pro 05, 2020 12:07 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Članak iz 2018. godine, sve se već onda znalo. Korona došla kao naručena. Slučajnost? Tko još vjeruje u to Smile ništa više nije slučajno.

470Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus sub pro 05, 2020 10:36 am

MariMar


MariMar
VIP Član
počela se provoditi DIKTATURA. Čovjek u videu sve je lijepo rekao o Plenkoviću. ''Živi na proračun od kad zna za sebe''
Eto nam i policije koja više ne tuče kriminalce nego obićne ljude. Ma FUj, gadi mi se ova država i slijepci koji ne vide što se događa oko njih.

[You must be registered and logged in to see this link.]

471Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus ned pro 06, 2020 12:51 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zbunjujuće odluke ne donose samo Hrvatski stožeraši, to je odlika i stranih stožeraša. Time pokazuju svoju visoku stručnost kada je riječ o suzbijanju " pandemije " Ali zato su tu novinari da forsiraju koliki je broj zaraženih i umrlih. Ljudi ma preostaje jedino napisati ovakve slike da prenesu svoje oduševljenje sa stručnjacima.

[You must be registered and logged in to see this link.]

472Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus ned pro 06, 2020 3:41 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Još jedna priča o "gripi". Umro operni pjevač HNK, 48 zaraženih članova, kaznena prijava protiv intendantice Dubravke Vrgoč, koja je ignorirala sva upozorenja.

[You must be registered and logged in to see this link.]

473Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus ned pro 06, 2020 4:26 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Vlasnica restorana u Kaliforniji prosvjeduje jer joj nije dopušteno da vani otvori restoran jer kažu da nije sigurno zbog Korone. Ali je zato gradonačelnik dopustio filmskoj kompaniji da otvori svoj restoran na otvorenom, jer kako kažu njihov je restoran siguran. I tako se još jednom pokazalo da se njihovi političari ne razlikuju od Hrvatskih političara. Jedni i drugi namjerno uništavaju male poduzetnike. Što je još gore, restoran koji je dobio dozvolu, postavljen je do restorane ove žene. Nije dovoljno da joj uništavaju posao, nego joj se još rugaju.  


MariMar likes this post

474Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus ned pro 06, 2020 4:51 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Scorpy je napisao/la:Još jedna priča o "gripi".

A od gripe se kao ne umire Very Happy Da su napisali malo više informacija o njegovom zdravstvenom stanju ili kontaktirali lječnika da nam objasni malo više, e onda bi to imalo smisla. Najlakše je samo reči, umro je od korone ili jednostavnije samo napisati brojke bez da se zna išta drugo. Država trenutno funkcionira po onome ''kako sam ja rekao, tako će biti''.

Evo kako se živi u Švedskoj, možemo samo sanjati normalan život.

[You must be registered and logged in to see this link.]

U cijeloj ovoj lažnoj demokraciji, samo tamo demokracija funkcionira.

475Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus ned pro 06, 2020 5:03 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
MariMar je napisao/la:Da su napisali malo više informacija o njegovom zdravstvenom stanju ili kontaktirali lječnika da nam objasni malo više, e onda bi to imalo smisla. Najlakše je samo reči, umro je od korone ili jednostavnije samo napisati brojke bez da se zna išta drugo.

Bilo je više u drugim medijima, linkao sam zadnja dva koja sam čitao. Nije mi se dalo vraćati. Vijest je najprije na Indexu objavljena, čini mi se.

476Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus ned pro 06, 2020 5:38 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
možete vi neki tu osporavati ili ne slagati se sa odlukama našeg stožera ili načinom kako se općenito vodi borba protiv ove bolesti ali prema svima onima kojima je netko umro zbog te bolesti, a ima takvih vjerovali vi u to ili ne, nije u redu da je toliko ismijavate i omalovažavate i svaku tragičnu smrt koja je povezana sa covidom osporavate i negirate

eto meni je moja rođakinja jučer umrla od posljedica covida, tj problema koje on uzrokuje
jel moram ja tu priložiti njezinu medicinsku dokumentaciju pa da se vidi da prije nego se zarazila tim govnom koje je uzrokovalo daljnje komplikacije i na kraju smrt nije bolovala od ničega značajnog ni po život opasnog pa da neki tu povjeruju da stvarno ima slučajeva kojima je isključivo to govno uzrok smrti?

Scorpy likes this post

477Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus ned pro 06, 2020 6:06 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Već sam rekao prije i reći ču i sad, mjere se ne provode kako treba! To se događa zbog potpune neozbiljnosti stožeraša stručnjaka i novinara. Ako ću nekoga više kriviti onda su za to krivi najviše mediji, koji su iskoristili svaku priliku da zarade na virusu, a nisu pazili što pišu i kako pišu. Osim toga dio novinara koji pišu o virusu su novinari koji su izgubili svaki kredibilitet kao novinari. Oni su trebali dobiti momentalni otkaz zbog svog ponašanja, a o virusu su trebali pisati stručnjaci a ne novinari. Drugi po redu koje ću kriviti su stručnjaci i država to jest političari koja su dopustila medijima da se tako ponašaju. Ako želimo biti objektivni onda ćemo kriviti za žrtve njih. Iz videa koji sam gore postavio vidi se kako oni provode mjere zaštite.

478Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus ned pro 06, 2020 8:10 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Pročitaj pozorno članak.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kad ga pročitaš, razmisli malo. Onda mi odgovori na pitanje koji bi stručnjaci trebali pisati o pandemiji.

479Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus ned pro 06, 2020 9:45 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ne negiram samu bolest, ima naravno slučajeva. Ali ima puno slučajeva i onih koji nisu umrli od kovida ali im se prepisuje to, jer su bili pozitivni. Samo da bi napuhivali brojke. Opet moje mišljenje je da život ne smije stati i da mjere donose više štete nama samima nego sam virus. Ima puno žrtava ovih mjera koje se niti ne spominje kao žrtve stožera, a trebalo bi. A tek psihička tortura cijelog naroda uzrokovat će dugotrajne posljedice. Ovo što nam rade se protivi demokraciji. Žrtvuju jedne (zdrave ljude) da bi spasili starije od bolesti. Pa zašto bi život kovid-oboljelog bio bitniji i vrjedniji od žrtve stožera.

[You must be registered and logged in to see this link.] A što znanstvenici kažu kakve će posljedice same mjere donjeti? drugu stranu priče ne vide.

480Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus pon pro 07, 2020 4:41 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Scorpy je napisao/la:Pročitaj pozorno članak.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kad ga pročitaš, razmisli malo. Onda mi odgovori na pitanje koji bi stručnjaci trebali pisati o pandemiji.

Pročitao sam članak, vidim da se natežu sa svojim različitim mišljenjima, koje je čak rezultirao da jedan sugovornik maknuo drugoga sa svoje liste prijatelja na facebooku. Bilo bi manje različitih mišljenja da svi zajedno nemaju nekoga tko ih financira, to jest da nemaju svog šefa koji im diktira što će reći. Stručnjaci bi se bolje znali dogovoriti da ljudi padaju mrtvi po ulicama. A manje bi slušali šefove. Siguran sam da bi i onda bilo onih koji bi to tumačili na svoj način, ali u manjoj mjeri. Ovako se samo svađaju, a novinari koji prate prepirku koriste njihovu prepirku da zarade sa svojim Clickbait naslovima.

Na kraju u videu koji sam postavio gore vidimo drukčiju situaciju, kako političari provode tu karantenu. Jednima se dopušta otvaranje restorana na otvorenom, dok se drugima ne dopušta. I tu opet dolazi do sukoba zbog korupcije, pa do sukoba sa građanima kojima se uništavaju njihove firme. Slično se događa i u Hrvatskoj, Hrvatska vlada je financijski pomogla firme koje se bave zapljenama i koje su zaradile milijune kuna na tim zapljenama. Ali nisu pomogli malim privatnicima. Ali to je manje bitno, jer riječ je o podređenima građanima koji su izvukli deblji kraj.

481Koronavirus - Page 24 Empty Re: Koronavirus pon pro 07, 2020 10:30 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 24 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Similar topics

-

» Koronavirus

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.