CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koronavirus

Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 26 / 50.]

501Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus sri pro 09, 2020 3:00 pm

LeClerc



VIP Član
Pitaju ljude dali bi se cijepili kada cjepivo dođe. Jedni kažu da drugi ne. Onda dolaze neki pobornici cijepljenja koji bi najrađe one koji se ne žele cijepiti izolirali. Ako su se cijepili što se imaju bojati?

Osim toga dolazi vijest o prvim ljudima koji imaju nuspojave zbog cjepiva. Možda do ovi koji se žele cijepiti dobro istestiraju to cjepivo jedno dvije godine, da vidim koliko su te nuspojave učestale, osim toga da vidim kolika će biti smrtnost od samog cjepiva. Ako će takvih rezultata biti lako dostupno, kao što sada lako dostatno hrpe rezultata koliko je umrlih i oboljelih od virusa.

502Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus sri pro 09, 2020 4:52 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:I gle čuda razvili su lijek za 10 mjeseci, ( kao znaš da " lijek " nisu razvijali od onda kada je vladala sinjska gripa zajedno sa ovim danas virusom da ove godine svi imaju spremno)  ti znanstvenici su pod direktnim nadzorom tajni službi kažu da virus nije napravljen u laboratoriju nego je prirodan.  Previše vjeruješ tim znanstvenicima. To ti je kao da tvoj zaposlenik otkrije sve tajne u vezi određenog posla bez da čuva poslovnu tajnu. Njima nije cilj očuvanje  sadašnjeg gospodarstva, pošto su ga uništili sa gomilom dugova, treba im novi početak, a to mogu postići sa ovim što sada rade. Kao što sam rekao prije, to nije projekt koji traje jednu godinu, nego traje desetljećima, rezultati će se kasnije pomalo izaći na vidjelo.

Svako se cjepivo može napraviti za deset mjeseci ako uložiš dovoljno novca i angažiraš dovoljno znanstvenika. Svako. Oksfordski stručnjaci koji su razvili cjepivo koje smo mi kupili tvrde da 99 posto vremena otpada na birokraciju. Na ishođenje dozvola, a ne na izradu i testiranje. Cjepivo će se, uostalom, testirati sve vrijeme. Na posljetku će opet proći tri-četiri godine dok ne bude provjereno u ama baš svim uvjetima. Tako da nema razlike.

Drugi je par rukava što za ostala cjepiva nema dovoljno interesa. Nitko nije previše zabrinut zbog, što ja znam, HIV-a. Jest, ljudi od side umiru, i to priličan broj. Ali kad sida zahvati čitav planet, riješit će taj problem u roku od šest mjeseci. I to je cijela istina.

503Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus sri pro 09, 2020 5:14 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
borba s vjetrenjačama

mislim, meni je u globalu drago da ima ljudi koji imaju potpuno drugačija razmišljanja i shvaćanja jer inače ne bi bilo zanimljivo da svi jednako mislimo i treba konstruktivne argumentirane rasprave iz različitih kuteva gledanja...ali...neke stvari koje tu čitam ja jednostavno nemogu vjerovati...i vjerojatno je to obostrano Laughing

504Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus sri pro 09, 2020 5:32 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ni ja ne mogu vjerovati da mnogi gledaju kako im se država raspada (i još sami to podržavaju i sudjeluju u tome). A tek što se prihvaća ovakva diktatura gdje ovce same traže da ih se zatvara i kažnjava. Baš čudno. A neredi, prosvjedi svuda po svijetu, nekima je to očito normalno.

Gordan Lauc:

[You must be registered and logged in to see this link.]

505Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus sri pro 09, 2020 6:15 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ni ja ne mogu vjerovati kada potpuno ukinu karantenu i sve mjere, pa sada zbog toga opet imamo zaključavanje i ograničenja. Ali hej jednim djelom su za to krivi i sami građani, kako ih ja zovem partijaneri, koji bi crkli da nema zabava.

Kada već spominješ sidu to je bolest koja se prenosi sexom jer su ljudi neodgovorni, a mogli bi se zaštiti. Ali  na primjer od raka umire dosta ljudi ili je bolesno od njega, od toga se ne možeš zaštiti kao od side. Ja imam neke rođake koji se liječe od tog sranja. Imao sam prilike čuti desetke puta kako je to kada čovjek umire od toga. To je toliko rašireno da snimaju filmove u kojima neki glumac umire od raka, ako čitaš novine možeš naći puno članaka kako neka slava osoba ima rak ili je umrla od raka.  U Bosni i Hercegovini poslije rata se jako povećao broj ljudi koji su dobili rak ili su već umrli zbog njega. To bi moglo biti proglašeno pandemijom iako nije kao korona. Kada sam pitao zašto se više ne angažiraj oko toga, to si mi ti već rekao u ovoj temi prije deset mjeseci da ima na desetke znanstvenika koji rade na tome već godinama, ali ne mogu naći lijek što, onda rade fušaju već 40 godina. Sada kažeš da bi mogli naći lijek za svaku bolest da ima interesa.



Zadnja promjena: LeClerc; sri pro 09, 2020 6:33 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

506Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus sri pro 09, 2020 6:16 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
marimar
iz mog kuta gledanja ti i slični tebi ste ovce što čitate, podržavate i citirate likove koje već citirate i vjerujete u teorije zavjera koje već vjerujete i po meni sve ostale gluposti koje se propagiraju i kojima se kontira

iz tvog kuta gledanja ja i meni slični smo ovce jer vjerujemo u neke druge stručnjake , čitamo druge stvari i ponašamo se drugačije

i tko je u pravu?
tko je tu ovca?

507Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus sri pro 09, 2020 7:07 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Joks što je po tebi teorija zavjere? da li to automatski znači da je ona laž? Ti se ponašaš onako kako ti je rečeno, razmišljaš tuđom glavom a ne svojom. Koje ti to stručnjake pratiš? Napiši nam svoje mišljenje i viđenje situacije pa da sami procjenimo kako razmišljaš. Lako se rugati drugome. Vidim ne pratiš što se događa po svijetu i koliko prosvjeda i nereda zbog politike ima. Sve ovo što se događa ne čini nam korona.

A kako ti je tek teško zaključiti da je korona malo jača gripa. Tebi to zvuči smiješno jer je rečeno da nije. A svi simptomi korone su zapravo simptomi gripe. Pročitaj članak što piše o gripi.

''Uz sezonu gripe se povezuje tzv. višak smrti odnosno povećani broj umrlih u odnosu na broj umrlih izvan sezone gripe. To je posljedica činjenice da je gripa u određenim rizičnim skupinama kao što su osobe u dobi od 65 godina i stariji te kronični bolesnici neovisno o dobi, češće praćena komplikacijama i smrtnim ishodom.

Teško je reći koliko stvarno osoba umre izravno ili, što je češće, neizravno od gripe (kao posljedica pogoršanja osnovne bolesti ili komplikacije, poput upale pluća ili sepse).

Procjenjuje se da u Hrvatskoj zbog gripe umire do 500-tinjak osoba godišnje, od kojih samo manji broj bude i službeno prijavljen.''

LeClerc likes this post

508Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus sri pro 09, 2020 7:52 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Kada već spominješ sidu to je bolest koja se prenosi sexom jer su ljudi neodgovorni, a mogli bi se zaštiti. Ali  na primjer od raka umire dosta ljudi ili je bolesno od njega, od toga se ne možeš zaštiti kao od side. Ja imam neke rođake koji se liječe od tog sranja. Imao sam prilike čuti desetke puta kako je to kada čovjek umire od toga. To je toliko rašireno da snimaju filmove u kojima neki glumac umire od raka, ako čitaš novine možeš naći puno članaka kako neka slava osoba ima rak ili je umrla od raka.  U Bosni i Hercegovini poslije rata se jako povećao broj ljudi koji su dobili rak ili su već umrli zbog njega. To bi moglo biti proglašeno pandemijom iako nije kao korona. Kada sam pitao zašto se više ne angažiraj oko toga, to si mi ti već rekao u ovoj temi prije deset mjeseci da ima na desetke znanstvenika koji rade na tome već godinama, ali ne mogu naći lijek što, onda rade fušaju već 40 godina. Sada kažeš da bi mogli naći lijek za svaku bolest da ima interesa.

Sida je virusna bolest. Rak nije. Postoji bitna razlika između lijeka i cjepiva. Kad praviš cjepivo, ubacuješ mrtve ili oslabljene viruse. A može i DNA virusa, svejedno. U svakom slučaju, znaš kako početi, imaš prokušanu metodu.

Kad praviš lijek, nemaš ništa. Doslovce gađaš naslijepo jer nemaš konkretno biće koje trebaš uništiti, bakteriju ili virus. Nego sam moraš popraviti golemu, kompliciranu štetu koju bi inače trebao sanirati mnogo profinjeniji i efikasniji mehanizam, imunološki sustav. U prvom slučaju trebaš potaknuti tijelo da riješi problem. U drugom slučaju sam tražiš način. Eksperimentiraš, griješiš, krećeš ispočetka. To ni pod razno nije jednak opseg posla. Pogotovo kod karcinoma, kojih ima 200 vrsta, tipova i podtipova. To je kao da liječiš isto toliko bolesti.

509Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus sri pro 09, 2020 8:06 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
nemoj vrijeđati moju inteligenciju, čijom ja glavom razmišljam i šta ja sve čitam ili koliko pratim događanja u svijetu jer ja to nisam do sad ni tebi radio
vjerovala ti ili ne ja čitam i pratim većinu toga što piše i jedna i druga strana, sve što objavljuju i oni kojima ja više možda vjerujem i oni kojima manje ili ništa ne vjerujem, čisto da mogu po tome donjeti zaključke što mislim da je točno i u to onda vjerovati
uz to imam i nažalost podosta osobnih jako loših iskustava sa ovom "gripicom" pa mi to još dodatno daje za pravo da vjerujem u nešto potpuno drugačije od tebe

jedini koji se tu rugaju si ti i ponekad beta onima koji misle drugačije od vas, i činite to, pogotovo ti, skoro u svakom svojem postu ovdje, sprdaš se i izruguješ onima koji misle i gledaju na ovo sve drugačije od tebe

svi simptomi korone su simptomi gripe? od gripe izgubiš njuh i okus, imaš povraćanja i proljeve i još poneke simptome kojih kod gripe nikad nema?
svaka čast samo ti i dalje u to vjeruj i propagiraj što god želiš jer na ovom forumu to možeš dok god ne vrijeđaš one koji ne misle kao ti

kažeš: "Procjenjuje se da u Hrvatskoj zbog gripe umire do 500-tinjak osoba godišnje, od kojih samo manji broj bude i službeno prijavljen"
bravo...a koliko je do sad smrti od korone?
ah da, ti ne vjeruješ u te brojke jer su to sve lažirane smrti, tj lažirani su uzroci tih smrtnih slučajeva

portali sa kojih linkaš neke informacije, znanstvenici koje uzimaš za relevantne i citiraš, Bujica i slične emisije koje gledaš i tu stavljaš zaključke iz njih...meni sasvim dovoljno da mogu slobodno koristiti izraz "teorije zavjere"

što se tiče prosvjeda po svijetu dobro si i sama rekla, ima ih zbog raznih politka, bilo ih je i prije ove korona godine i bit će ih i nakon što sve ovo prođe
uvijek ima ljudi koji misle drugačije od aktualnih politika i imaju potrebe to buntom i prosvjedima pokazivati i najčešće je to manje više uvijek u istim zemljama...prosvjeduju zbog mlijeka, zbog kamiona, zbog poreza, protiv rasizma, za rasizam, protiv pobačaja, za pobačaj,  prosvjeduju zbog ovoga ili noga, sad prosvjeduju zbog epidemioloških mjera korone, maski i sl...kasnije će prosvjedovat zbog tko zna čega...
kod nas neće jer mi nemamo takve običaje niti ćemo ih ikad imati a razloga za raznorazne žestoke prosvjede smo itekako imali i puno prije ove korone

nisam previše pisao po ovoj temi jer se ne želim prepirati i ako baš želiš da imaš razloga reći da mi se lako rugati mogu još dodati da neću tu više ništa komentirati jer raspravljati sa vama tu nekima nema baš nikakvog smisla i samo je gubitak vremena i živaca

510Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus sri pro 09, 2020 8:25 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ma kada sam ja to vas vrijeđala? Ono jednom kada sam napisala da je ova bolest smiješna? Na to misliš ili imaš još neke primjedbe? Napiši mi barem jednog stručnjaka kojeg pratiš. Kada ti ovi moji nisu dovoljno dobri. Po tebi su svi oni teoretičari zavjera, svašta. Ako si čitao, (a kažeš da jesi) o preminulima od korone o kojima se pisalo, skoro za sve njih piše da su bili od prije teško bolesni. A i sam Beroš je izjavio da ljudi umiru S koronom a ne od korone.

511Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus sri pro 09, 2020 8:33 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Billy je zbilja uvjerljiv. Ukratko kaže: Ima posljedica ali nema veze.

512Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus sri pro 09, 2020 9:27 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Scorpy je napisao/la:

Sida je virusna bolest. Rak nije. Postoji bitna razlika između lijeka i cjepiva. Kad praviš cjepivo, ubacuješ mrtve ili oslabljene viruse. A može i DNA virusa, svejedno. U svakom slučaju, znaš kako početi, imaš prokušanu metodu.

Kad praviš lijek, nemaš ništa. Doslovce gađaš naslijepo jer nemaš konkretno biće koje trebaš uništiti, bakteriju ili virus. Nego sam moraš popraviti golemu, kompliciranu štetu koju bi inače trebao sanirati mnogo profinjeniji i efikasniji mehanizam, imunološki sustav. U prvom slučaju trebaš potaknuti tijelo da riješi problem. U drugom slučaju sam tražiš način. Eksperimentiraš, griješiš, krećeš ispočetka. To ni pod razno nije jednak opseg posla. Pogotovo kod karcinoma, kojih ima 200 vrsta, tipova i podtipova. To je kao da liječiš isto toliko bolesti.

Rekao si da bi našli lijek za šest mjeseci kada bi to željeli,  ne mogu ga naći iz drugog razloga od onoga koji si ti rekao. Spomenuo sam BiH zbog toga jer su tamo NATO snage koristile municiju sa osiromašenim uranom. Naravno da neće naći lijek za rak kada rak izaziva zračenje. Drugo u hrani ima različitih kemikalije kojim se tretira hrana a koje su sigurne za većinu ljudi. Ali ljudi koji su podložni obolijevanju od raka, obolijevaju od istoga. naravno da neće naći lijek za rak koji je izazvan hranom i zračenjem od radijacije. Treće jednom sam vidio radnika kako šprica boju po zidovima, taj radnik nije imao nikakav respirator ni zaštitno odijelo, udiše tu boju svaki dan. To je bilo prije 20 godina, radnik je bio jako mlad. Ako se razvije rak kože zbog boje ili rak pluća, kako će znanstvenik razviti lijek za tu bolest izazvanu otrovnom bojom, to je pravi razlog zašto ne mogu naći lijek za rak. Cijela poanta ovog mog posta da znanstvenici uzaludno traže lijek. Nitko ne želi spriječiti korištenje kemikalija, jer bi to značilo lošije urode u poljoprivredi, to bi značilo lošije oružje ako se ne bi koristio osiromašeni uran. To bi značilo da bi morali priznati pravi uzrok raka. Slično je sa ovom koronom, samo treba proći bar deset godina da se otkrije tko stoji iza toga.

513Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus sri pro 09, 2020 10:02 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Rak najviše izaziva starost. Što je organizam stariji, to više gubi sposobnost replikacije kompleksnih molekula (DNK) i diobe stanica. Drugi je važan čimbenik rizično ponašanje - pušenje, prekomjerno uživanje alkohola i nezdrave hrane itd. Treći su otrovi, ionizirajuće zračenje i lijekovi. A četvrti kronične i akutne bolesti, nezacijeljene rane i slično.

Ono što ne izaziva rak, ali jako mu pridonosi uz ovo što sam naveo jesu genetičke predispozicije. Ti ne moraš oboljeti od raka ako ga imaju tvoji roditelji, no ako pušiš i piješ, vjerojatnost se udvostručuje.

514Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus sri pro 09, 2020 10:18 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
To što si ti sada rekao je kao da čitam pročišćenu verziju Biblije. Ono što nisu razumjeli to su preveli na način koji njima paše, ono što im uopće nije odgovaralo to su potpuno izbacili. I na taj način su prilagodili Bibliju sebi i svojim potrebama, umjesto da žive po onome kako je to pisalo u originalu.

515Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus sri pro 09, 2020 10:58 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
To što sam sada rekao istina je. Druga je stvar kako mali Ivica zamišlja svijet i karcinome. Idi na Kliniku za tumore u Zagrebu pa porazgovaraj s nekim onkologom. Nebitno kojim, svi su izvrsni. Reći će ti isto što i ja.

516Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus sri pro 09, 2020 11:26 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
I još nešto, vezano uz te rekla-kazala pričice.

Samo potpuni tutleki bulazne o nekakvoj pošasti, uopće ne razmišljajući koliko su se u posljednjih deset-petnaest godina poboljšali dijagnostički uređaji i protokoli. Statistika jasno pokazuje da je broj oboljelih uvijek tu negdje, samo ih danas ranije otkrivamo, a možemo to srećom učiniti i kod pacijanata koji su prije bili teški za dijagnosticiranje - ili kod kojih se uopće nije znalo da mogu oboljeti. Govorim o djeci, naravno. Klinci uvijek, ama baš uvijek, čine jedan, najviše dva posto ukupne onkološke populacije. Za razliku od toga, osobe starije od 50 godina čine 70 posto svih slučajeva.

517Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus čet pro 10, 2020 6:28 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ti meni sada želiš reći da kemikalije u hrani nemaju nikakve veze sa rakom. Kao ni onaj uran korišten u ratu.
Ja ne govorim o djeci koja nikada nisu pojela toliko hrane da bi im kemikalija naštetile, koliko odrasloj osobi od 50 godina koja je u rizičnoj skupini. Isto tako dio rizične populacije je izložen zračenju od urana korištenog u ratu, ako žive tom području gdje se ratovalo. Ne govorim o ionskom zračenju, ni o zračenju od rendgena i sličnih uređaja za dijagnostiku.

Osim toga znam da se poboljšalo dijagnosticiranje raka i liječenje. Ali ja ne govorim o tome nego o izravnom utjecaju kemikaliju u hrani na ljudsko zdravlje. Kažeš da se kod nekih osoba uopće nije znalo da su mogle oboljeti od raka. Po meni baš te osobe su razvile rak zbog kemikalija u hrani, a kojima se to uopće možda ne bi dogodilo da nisu bile izložene kemikalijama. Moj zaključak je isti kao prije da bi morali smanjiti kemikalije u hrani da se smanjio broj karcinoma. Ili kada već imaju bolju dijagnostiku da se ljudi testiraju još kao djeca da se vidi dali su u rizičnoj skupini pa bi odmah mogli izbjegavati određenu hranu i ostale utjecaje koliko je to moguće. Uglavnom da se više radi na prevenciji.  

Ovoje prva stranica malo stručnija, ali ne govore o ovome o čemu ja govorim. [You must be registered and logged in to see this link.]

Ovi su više specifičniji o temi. [You must be registered and logged in to see this link.]

518Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus čet pro 10, 2020 10:25 am

MariMar


MariMar
VIP Član
U Švedskoj sve obrnuto, točnije normalno. Kako bi i trebalo biti prije ovih političkih igrica. Kod nas se prihvaća ''novo normalno'' život s maskama pod zapovjedništvom stručnjaka Plenkovića.

[You must be registered and logged in to see this link.]

519Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus čet pro 10, 2020 10:05 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Ti meni sada želiš reći da kemikalije u hrani nemaju nikakve veze sa rakom. Kao ni onaj uran korišten u ratu.
Ja ne govorim o djeci koja nikada nisu pojela toliko hrane da bi im kemikalija naštetile, koliko odrasloj osobi od 50 godina koja je u rizičnoj skupini. Isto tako dio rizične populacije je izložen zračenju od urana korištenog u ratu, ako žive tom području gdje se ratovalo. Ne govorim o ionskom zračenju, ni o zračenju od rendgena i sličnih uređaja za dijagnostiku.

Naravno da su neke kemikalije štetne. Štetni su i materijali poput azbesta, koji se već dugo ne upotrebljava u građevinarstvu, ali i ljudi i dalje u domovima imaju salonitne ploče. No koliko je to konkretnih bolesnika? Ako govorimo o najvećem broju, o većini slučajeva - stvar se svodi na ono što sam nabrojio. Za globalnu sliku irelevantno je spominjati ratna područja u kojima stradavaju ljudi od uranskoga projektila ili prašine. Masovne stvari poput duhana, alkohola ili dodataka u prehrani koje spominješ - to je ono što korjenito mijenja situaciju i popravlja zdravlje stanovništva. Hrana se k tomu uglavnom dugo provjerava, postoje specijalizirane agencije koje to čine. Štošta tu nije ni dokazano - ili barem postoje studije koje opovrgavaju tvrdnje o štetnosti. Ne možeš samo vikati "truju nas", kao što rade neki sumnjivi aktivisti na društvenim mrežama, i očekivati da će ti to proći. Dobar dio njih iz toga izvlači korist nudeći svoje proizvode.

520Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus pet pro 11, 2020 9:52 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Imaš ti pravo. Ako ne bi dio ljudi umirao od svega i svačega i da sam svi zdravi, bilo bi previše ljudi na svijetu. Morali bi drukčije organizirati cjelokupni život ljudi. A to je teško u ovom svijetu, jer bi onda ljudi se morali odreći ovakvog života kakav je sada. To jest ne bi bilo mjesta za pohlepu i ostale stvari koje idu uz to, ljudi bi morali živjeti poštenije. Nadam se da ovo neće krivo shvatiti.

521Koronavirus - Page 26 Empty Re: Koronavirus sub pro 12, 2020 11:16 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Člana nacionalnog vijeća Austrije Michael  Schnedlitz na sjednici za govornicom testirao je brzim testom gazirano piće na koronu. Ispalo je da piće ima koronu. Laughing  Zastupnik je ovim testom pokazao da su ti testovi nepouzdani.
Novinar u članku koji je prenio vijesti navodi da nije ispravno koristio test, jer je propustio napraviti jedan korak pri testiranju. Ja bi dodao da je zastupnik propustio ignorirati upozorenja da tako što ne čini u javnosti kojim pokazuje koliko su ti testovi nepouzdani. Zato imamo toliki broj zaraženih.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 26 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Similar topics

-

» Koronavirus

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.