CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koronavirus

Go to page : Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 48 / 50.]

941Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus čet lis 07, 2021 12:19 pm

MariMar



VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

942Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus sub lis 09, 2021 7:50 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Ovisi što stavljaš, ako je argument dobar dignu se oni na zadnje noge. Primjerice kada počnu tvrditi da se neće uvoditi treće cjepivo a onda im ja stavim na nos Izraelski primjer gdje su svi cijepljeni sa trećom dozom i već razmatraju četvrtu  dozu.

Svaki put kad naletim, šokira me količina tvojih bedastoća i poluinformacija. Izrael ima oko milijun i pol ljudi koji nisu primili [You must be registered and logged in to see this link.] pa je glupo govoriti o četvrtoj. Gdje nalaziš te pizdarije?

Tima koji se još nisu cijepili treći put zabranit će putovanja, prevencije radi. To bi ih trebalo motivirati da ažuriraju papirologiju.

943Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus sub lis 09, 2021 9:59 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

silent Znači ženi ne daju da joj transplantiraju bubreg jer nije cijepljena. Iako ni donor nije cijepljen.
Onda se neki ljudi čude zašto ne podržavamo stožeraše i njihovu ubitačnu politiku. Užas, nad užasima.

944Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus sub lis 09, 2021 11:56 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Scorpy je napisao/la:Svaki put kad naletim, šokira me količina tvojih bedastoća i poluinformacija. Izrael ima oko milijun i pol ljudi koji nisu primili [You must be registered and logged in to see this link.] pa je glupo govoriti o četvrtoj. Gdje nalaziš te pizdarije?

Tima koji se još nisu cijepili treći put zabranit će putovanja, prevencije radi. To bi ih trebalo motivirati da ažuriraju papirologiju.



Šta sada i Izraelske novine lažu, kao i direktor izraelskog medicinskog centra Salman Zarka. Našao sam ih ovdje u linku razmišljaju o uvođenju četvrte doze [You must be registered and logged in to see this link.]

Ili po ovom linku kažu da uvode taj neki  booster shot, makar neki kažu da se ne žuri sa uvođenjem te četvrte doze [You must be registered and logged in to see this link.]

Izbjegava se reći da ovi koji su cijepljeni šire nove sojeve virusa, zato se razmišlja o uvođenu četvrte doze. Osim toga i dalje vidim da se cenzuriraju podaci koliko je umrlo, a koliko je oboljelih nakon cijepljenja.

Ako želiš dalje čitati evo ti razlog zašto im ne vjerujem. Mogao bi još hrpe razloga navesti ali onda bi tekst bio predugačak.  
Meni se čini da je vama više stalo da svi prime cjepivo za koje uopće nitko ne zna što čini ljudskom tijelu i zašto se zapravo svi moraju cijepiti sa cjepivom koje ne štiti od virusa. Zanimljivo mi je i to da se po reklamama koje ponekada vidim agitira za cijepljenje gdje se navodi da ljudi nemaju razloga da se ne cijepe. Dok sa druge strane imamo potpunu cenzuru ljudi koji su oboljeli i umrlim nakon cijepljenja. Uz čudnovate odluke stožera koje bi kao trebale spriječiti širenje virusa, stožer slavodobitno donosi odluku o cijepljenju medicinskog osoblja, jer kao ono je naviše izloženo virusu. A sa druge strane prodavačice u dućanu nisu izložene ničemu, jer kao štiti ih od kontakta sa kupcima pleksiglas i medicinska maska.  Maska koju sam sam testirao na prašini, ta maska nije uspjela isfiltrirati ni čestice prašine, a kamoli će onda isfiltrirati sitni virus. Po stručnjacima trgovačke centre virus ne napada, jer bi onda trgovci imali manji promet. Tako izgleda kao da virus samo napada one ljude za koje stožer odredi da ih napadne. Opet si zaboravio da pišem ovo što pišem jer su i političari masovno kršili zaštitne mjere početkom ove godine na pogrebima gdje su na dva odvojena pogreba masovno kršili zaštitne mjere kada su pokapali Tuđmana i onog Bandića gdje je čak gradska uprava organizirala autobuse da se ide na pokop gradonačelniku. Stožer je onda šutio na masovno kršenje zaštitnih mjera. A stručnjaci poput Alenke Markotić onda nisu nisu govrili da djeca nisu igračke kada su političari kršenjem mjera mogli zaraziti vlastitu djecu. Ali je za tu rado tu izjavu stavila na nos građanima koji su se bunili protiv odluke nošenja maski u školama.

945Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus sub lis 09, 2021 1:59 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Ili po ovom linku kažu da uvode taj neki  booster shot, makar neki kažu da se ne žuri sa uvođenjem te četvrte doze [You must be registered and logged in to see this link.]

Pa to je treća doza. Dodatna, koja se daje minimalno pet mjeseci nakon druge. Na [You must be registered and logged in to see this link.] izraelskog ministarstva zdravstva imaš objašnjenje. Dobivaju je uglavnom starije osobe, u kojih se djelovanje cjepiva nakon određenog vremena značajno smanjuje. To su Pfizerova istraživanja odmah i govorila. Napomena stoji i kod nas, HALMED ju je davno objavio.

946Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus sub lis 09, 2021 8:27 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Koja im je to definicija četvrte doze Laughing nije četvrta doza nego je dodatna " treća" doza.

MariMar likes this post

947Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus ned lis 10, 2021 12:22 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
U ovom tekstu dolje se spominje četvrta doza. Ukratko piše. Zbog širenja različitih varijanti virusa kroz neko vrijeme će biti potrebna i ta četvrta doza. Na to sam se više fokusirao nego na taj njihov booster programme koje spominju na početku teksta. Naveli su razlog zašto će biti potrebna četvrta doza. Sve u svemu oni su kreirali dodatan problem sa cijepljenjem a ne rješenje.

However, this may not be the end of the vaccines, Zarka claims. He said that as more variants are being identified and Delta variant is spreading at an alarming speed, cases, hospitalisation and Covid-related deaths are expected to rise.

Considering that, Zarka claims that a fourth shot of the Covid vaccine will be needed after some time. "Given that the virus is here and is here to stay, we must also ready ourselves for the fourth jab," he said in an interview with a local media house. "This is our life from now on, in waves."

948Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus ned lis 10, 2021 12:14 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
A tko normalan vodi dijete na takve testove. Nisu ni za odrasle a kamoli za djecu Sad

[You must be registered and logged in to see this link.]

949Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus ned lis 10, 2021 7:50 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Koja im je to definicija četvrte doze Laughing nije četvrta doza nego je dodatna " treća" doza.

Ama ne, sve si pomiješao. Prva doza je prva doza. Druga doza je druga doza. Treće doza je treća doza, koju još nazivaju "booster shot" odnosno dodatnom dozom. To nije četvrta doza nego je riječ o [You must be registered and logged in to see this link.] za koje i naši stručnjaci, ne samo izraelski, tvrde da višestruko pojačava učinak prvih dviju doza.

A booster shot is administered when a person has completed their vaccine series and protection against the virus has decreased over time. Additional doses are administered to people with moderately to severely compromised immune systems.

[You must be registered and logged in to see this link.]

950Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus ned lis 10, 2021 11:15 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
U prvom djelu teksta se spominje taj  booster shot  drugi dio teksta govori o eventualnoj četvrtoj dozi i to ne odmah nego nakon nekog određenog vremena. Ne znam šta nije jasno? Dao si već nekoliko linkova koji objašnjavaju taj  booster shot. Ali se u daljnjem tekstu napominje da će biti potrebna četvrta doza zbog različitih varijanti virusa koje su se pojavile nakon što su pacijenti primili sve tri doze. Zato sam te dijelove teksta stavio na forum, pošto sam si mislio da ćeš reći da sam sve pomiješao. Smile

951Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus pon lis 11, 2021 11:58 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
U članku koji si linkao kaže se kako postoji mogućnost da zbog novih sojeva virusa ljudi jednom godišnje idu na docjepljivanje, a ti četvrtu dozu predstavljaš kao gotovu stvar koju će sutra početi primjenjivati. Zato reagiram, histeriziranje oko docjepljivanja nikome ne treba.

Kako se ne buniš što se ljudi svake godine cijepe protiv gripe? Tu ti nije čudno što cjepivo ne funkcionira desetljeće ili dva?

952Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus pon lis 11, 2021 7:31 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
To cjepivo za gripu nitko nije nametao skoro kao obavezno, samo bi se napomenulo da se može cijepiti. Pa su čak jednom rekli da je cjepivo za gripu besplatno samo da se što više ljudi cijepi.  

Već sam napomenuo i prije nego smo počeli pričati o ovoj temi da su rekli da je moguće uvođenje četvrte doze.  Jer sam isti link već prije postao u ovo temu.

Dobro ne dami se više raspravljati, odo se veseliti novoj bateriji koju sam kupio i tome što me sutra čeka super posao za odraditi. bacanje u vis mahanje

MariMar likes this post

953Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus čet lis 14, 2021 11:49 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

954Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus čet lis 14, 2021 8:22 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Čitam naslov u jednim novinama gdje novinar poručuje "Korona potvrde nisu kazna nego su sigurnost". Izraelci su se  tri puta cijepili i opet imaju zarazu gdje cijepljeni šire druge sojeve virusa. Baš me zanima koliko je love novinar dobio da prodaje maglu, ili se prodaje za pivo i grah??? Da cjepivo nekoga štiti onda bi sada u Izraelu već suzbili virus pošto imaju najveći broj cijepljenih.

955Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus čet lis 14, 2021 9:54 pm

MariMar


MariMar
VIP Član


956Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus čet lis 14, 2021 10:16 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Tipični dvolični HDZ koji je kršio zaštitne mjere početkom ove godine na pogrebu, sada se bune protiv izlaganja Lenarta.

957Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus sub lis 16, 2021 6:47 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

958Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus ned lis 17, 2021 10:29 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Morate nositi maske jer korona je opasna kažu političari. Dok u isto vrijeme se ovako ponašaju. na jednoj slici nose maske i pozdravljaju se laktovima na drugoj slici plaze jedan po drugom.

[You must be registered and logged in to see this link.]

959Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus ned lis 17, 2021 7:26 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

960Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus ned lis 17, 2021 8:31 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

961Koronavirus - Page 48 Empty Re: Koronavirus pon lis 18, 2021 2:43 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Evo kakve sve posljedice donose stožerove mjere dijeljenja ljudi. Ovakvi su spremni ugroziti zdravlje neistomišljenika. Osim što im žele loše, mislim da su sposobni i zagorčavati im život. A Vlatka se smatra pametnijom čak i od znanstvenika Lauca. Mora da se ona razumije u plandemiju više od njega.

[You must be registered and logged in to see this link.]


LeClerc likes this post

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 48 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Similar topics

-

» Koronavirus

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.