CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koronavirus

Go to page : Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 47 / 50.]

921Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus pon ruj 27, 2021 10:33 am

MariMar



VIP Član
Prijetnje političara, prolaze kao i uvijek bez ikakvih kazni po njih. Sjećam se još kada je Pusićka prijetila penzionerima da neće dobiti mirovine ako ne glasaju za ulazak u EU.

[You must be registered and logged in to see this link.]

922Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus pon ruj 27, 2021 8:21 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Prvo neka se djeca i unuci političara cijepe pred tv kamerama palac Da vadimo kako su hrabri. Jezik

923Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus sri ruj 29, 2021 11:53 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

A naša policija i zdravstveni radnici ne rade za nas. Boje se elite kojima tako vjerno služe. Zdravstvo i policija su prvi koji se trebaju pobuniti.

LeClerc likes this post

924Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus sri ruj 29, 2021 12:07 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Oni žele da se ljudi zaraze virusom. Držat će plandemiju aktualnom sve dok se to ne dogodi. Možda tek kasnije saznamo posljedice te politike koliko je zaista ljudi umro od cijepljenja, koliko je cjepivo utjecalo na plodnost i loš imunitet ljudi općenito.

925Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus sri ruj 29, 2021 10:21 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

926Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus sri ruj 29, 2021 11:22 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

927Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus čet ruj 30, 2021 12:02 am

MariMar


MariMar
VIP Član


na 14:10 spominje Bjelorusiju. Jedinu državu koja ne sudjeluje u ovom cirkusu.

na 20:05 o Bill Gatesu. Kako mu je pandemija dobro došla da kupi jeftino zemlju.

LeClerc likes this post

928Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus čet ruj 30, 2021 11:15 am

MariMar


MariMar
VIP Član
silent

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

929Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus čet ruj 30, 2021 10:21 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

930Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus sub lis 02, 2021 9:46 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

931Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus sub lis 02, 2021 11:55 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

932Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus uto lis 05, 2021 10:13 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

933Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus uto lis 05, 2021 10:26 am

MariMar


MariMar
VIP Član

934Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus sri lis 06, 2021 5:06 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Uvodi se treća doza cijepljenja. Piše u večernjem listu, piše naslov članka "cijepljenje počinje ili ovaj tjedan ili ovaj mjesec". Tko je čitao Izraelske vijesti tamo su već skoro svi cijepljeni sa trećom dozom i zbog neučinkovitosti te treće doze već razmišljaju o četvrtoj dozi. Iako se epidemiolozi ne slažu o uvođenju te četvrte doze, ali izgleda da to neslaganje oko uvođenja četvrte doze dolazi samo zbog javnosti. Moje mišljenje je odano da će uvesti trajno ucjepljenje, fora mi je da sam slućajno išao čitati što drugi misle o tome, mišljenja ostalih o ovoj temi su skoro identična mojem o postupnom uvođenju trajnog cijepljenja. Izgleda kao da znam što će biti bez da moram visiti po forumima da bi znao tuđe mišljenje o toj temi.

Osim toga posebno su zanimljive reklame za cijepljenje po medijima kojima se nagovara na cijepljenje gdje kažu nema razloga da se ne cijepite. U isto vrijeme internet se redovito čisti od komentatora koji imaju loše nuspojave zbog cijepljenja.

Malo sam istraživao po internetu i vratio se u prošlu 2020 godinu. Kada je Toni Cetinski tvrdio da će se uvesti trajno cijepljenje, a da je u cjepivu mikročip, to sa mikročipom je malo pogriješio, nema mikročipa jer nema takve tehnologije, ali ima zelenih putovnica, što je skoro isti drek. Pošto nas ionako prate preko mobitela i preko profila u Facboku Goglu itd. Šta će razvijati preskupu tehnologiju sa mikročipovima u cjepivu kada imaju internet.  Onda je Tonijeve tvrdnje o uvođenju trajnog cijepljenja službena Europska stranica za provjeru istine proglasila lažnim EU factcheck. Danas sve vodi ka tom trajnom cijepljenju i praćenju ljudi pomoću zelenih putovnica. Tko zna što će uvesti za one koji se ne žele cijepiti?  Naravno da neće odjednom uvesti trajno cijepljenje, to će oni pomalo uvoditi. Znači ne samo da su teoretičari zavjera imali pravo nego nisu puno pogriješili što se tiče teorije zavjere koja se pomalo ostvaruje. https  ://   eufactcheck.eu/factche   ck/false-vaccination-and-chippi   ng-will-be-mandatory/

Naravno netko će reći ali mi onda nismo znali toliko o virusu i da se stanje promijenilo od prošle godine. Da, stanje se mijenja skoro potpuno po onome što su govorili teoretičari zavjera, baš zanimljivo. Konkretno stanje sa koronom je ostalo potpuno isto od prošle godine, političari krše mjere sigurnosti isto kao prošle godine. Mjere sigurnosti se ne uvodi za sve jednako, nego za narod postoji jedan niz oštrih mjera, ali kada je riječ o trgovačkim lancima ili turistima onda su te mjere puno liberalnije. Korona naravno pažljivo sluša naputke stručnjaka koga smije zaraziti, a koga ne smije zaraziti, jer samo tako može zaraditi godišnji na Bahamima.

MariMar likes this post

935Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus sri lis 06, 2021 9:31 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.] onome kome još nije jasno je glup. Nema drugog opisa, jer stvarno, koliko suludije može biti od ovoga što se događa. A da netko i dalje vjeruje u sve što mu se kaže. Ili je glup ili ima koristi od toga. Novinari spadaju pod ovo drugo. A narod koji ih i dalje vjerno podržava, spada pod ovo prvo.

Kada mi netko počne trubiti da se nešto mora jer su političari rekli. Samo ću se sjetiti ove usporedbe i reći sebi, ah da, ovaj spada pod ove glupe. Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

936Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus sri lis 06, 2021 10:14 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Kako novinari N1 televizije lažno izvještavaju.

LeClerc likes this post

937Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus sri lis 06, 2021 11:24 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nemoj nikome govorit da je glup samo će te još kazniti zbog vrijeđanja. Najbolji argument umjesto psovanja je istina samo im ovakve videozapise staviš pod nos. Ili kada političari krše sigurnosne mjere to im staviš pod nos. Smile

938Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus sri lis 06, 2021 11:27 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Ma toga su se već nagledali, vidiš da ne pali, gledaju a ne vide. A i nisam rekla da ću nekome to reći u lice Very Happy samo ću se sjetiti toga.

939Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus sri lis 06, 2021 11:37 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovisi što stavljaš, ako je argument dobar dignu se oni na zadnje noge. Primjerice kada počnu tvrditi da se neće uvoditi treće cjepivo a onda im ja stavim na nos Izraelski primjer gdje su svi cijepljeni sa trećom dozom i već razmatraju četvrtu dozu.

940Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus sri lis 06, 2021 11:57 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Ma ne može se s nekim ljudima tako. A to vidimo svaki dan kako politika i novinari funkcioniraju. Kada im se kaže istina u lice oni to ignoriraju, pa im prolazi to ignoriranje, pa opet nastavljaju po svome. Nema tu ništa dok sami ne shvate. Neki prije, neki kasnije a neki nažalost nikada.
Tako da najbolje ne raspravljati s ljudima s kojima se ne slažeš, osim naravno u slučaju kada ti takvi počnu zagorčavati život i smišljati svoja pravila kako se ja moram ponašati. E onda ću mu reći ono što mislim Jezik

Političari su napravili ono što je bilo u planu. Podjela ljudi. Dokle god se mi međusobno davimo, to je dobro za njih. Prolazi im sve što su htjeli. Samo ima nas koji to ne dopuštamo da im prođe, a ima i onih koji sve širokoruko prihvaćaju. A zbog takvih gubimo ovu bitku. Opet dobra stvar je koliko je puno ljudi progledalo. Malo kasno, ali bolje ikad nego nikad.

LeClerc likes this post

941Koronavirus - Page 47 Empty Re: Koronavirus čet lis 07, 2021 12:19 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 47 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Similar topics

-

» Koronavirus

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.