CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Što vam se mota po glavi?

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 4 / 50.]

61Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri lip 10, 2020 11:13 pm

tendre poison



Forumaš/ica
Vrijeme je da priznam.

62Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet lip 11, 2020 3:02 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Jučer u dućanu je prodavačica imala masku na licu, ali nosić joj viri izvan maske Laughing Ona se cijeli dan muči sa tom maskom na licu. Da je ta korona tako opasna, onaj grad u Kini od 11 milijuna stanovnika sada imao par milijuna manje ljudi. Zajedno sa svim ostalim gradovima gdje se to pojavilo. Te maske ljudima uopće ne bi pomogle, osim da imaju gas masku na licu cijeli dan.

63Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pet lip 12, 2020 9:31 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Crko sam. 14 kilometara sam išao uzbrdo Eek

64Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sub lip 13, 2020 1:58 pm

ally


ally
VIP Član
Natukla sam lipe godine(da jesam:o Very Happy)
Al ni sada mi nije jasna potreba nekih ljudi da komentiraju najcesce pljuvacki necije razvode, ko je kriv, insinirajuci neke bolesne ideje.
Covjece ako ne mozes pomoc idi dalje svojim poslom i zivotom.

Naravno na ovo me ponukala zadnja trakavica na nasem show bizz nebu Very Happy

65Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sub lip 13, 2020 2:30 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
^^ nabolje od svega kada takva emisija završi, onda ljudi jedva čekaju drugu emisiju, bez obzira kakvi su komentari od voditelja te emisije Very Happy  Laughing

66Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sub lip 13, 2020 4:36 pm

daidza


daidza
VIP Član
Sise

67Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? ned lip 14, 2020 1:29 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Neki Amerikanac je dobio od bolnice gdje se liječio od korone račun od milijun dolara za liječenje Eek Sada može prodati kuću da plati doktore. maza

68Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pon lip 15, 2020 10:47 am

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
^^Eto, sad može pivat ...kako to opisati, ne mogu od sreće disati. Udarac

69Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pon lip 15, 2020 12:33 pm

daidza


daidza
VIP Član
sise

70Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pon lip 15, 2020 1:02 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Koji obračun, najprije napravili sačekušu, pa su se potukli, pa su počeli pucati jedni na druge. Jedan od stradalih se zove Joza Čorba Laughing poznat je policiji zbog ubojstva i dva atentata koje je preživio. Laughing   Obraćan kod OK Korala, Alan Ford na Hrvatski način. Samo u ovom slučaju policija na kraju sve pohapsi i napiše kaznene prijave, tako da se počinitelji mogu pohvaliti sa još jednim kaznenim djelom. To im valjda dođe kao nagrada na kraju, pa kada sve završi mogu se jedni drugima hvaliti koliko su kaznenih djela skupili. Joza koliko ti imaš kaznih dijela do sada? Pa jedno 147 dosada, oh dobar si, ja imam samo 101 kaznenih djela. Morati ću da napravim jednu sačekušu da popravim prosjek  Very Happy Laughing

Zaboravio sam dodati ove koji se svemu tome čude, tipa ja ne mogu da vjerujem da se to događa u mome gradu. valjanje Likovi su doslovce nakupili stotine kaznenih djela za pucnjave pljačke tuče dilanje droge itd. A ovi se čudom čude na sve te događaje, kao da su upravo danas pali sa Marsa, dosada nisu znali što se događa. cmok

71Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pon lip 15, 2020 7:04 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
kad će više petak da završi ovaj tjedan

72Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pon lip 15, 2020 11:35 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledam po Zagrebu grad je pun tv ekrana, ima ih na pročeljima zgrada, pa do autobusnih stanicama. Neki ekrani su veliki kao zgrada. To me podsjetilo me na jedan film, ne mogu sjetiti imena tog filma iz osamdesetih godina prošlog stoljeća. U tom filmu se se isto konstantno vrtile reklame po tim ekranima. A kiša je stalno padala.

73Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? uto lip 16, 2020 10:09 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Katalog za namještaj je taman dobar kao podmetač Laughing Debel je manjeg formata, ima fine kvalitetne plastificirane listove, kada se zamaže jedan list, samo otrgnem taj zamazani list i imam čisti podmetač Very Happy Kada idem sljedeći puta tamo, uzet ću si još tih "podmetača" Laughing

74Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? uto lip 16, 2020 8:46 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Sjećam se... srce

75Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? uto lip 16, 2020 9:06 pm

daidza


daidza
VIP Član
sise

76Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? uto lip 16, 2020 9:17 pm

Carlito-B


Carlito-B
Junior
izbacite uljeza Cool
palermo,catania,corleone,ragusa,taormina,split

77Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri lip 17, 2020 2:10 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Žena i muž su čekali djecu, ali nisu znali da se trebaju prvo poseksati da bi dobili djecu. Laughing Udarac Još je žena bila nekakva medicinska sestra.

78Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri lip 17, 2020 9:14 am

ally


ally
VIP Član
Muffini od tikvica i sira hmm
Da to bi mogla, imam sve.

79Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri lip 17, 2020 9:31 am

daidza


daidza
VIP Član
sise

80Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri lip 17, 2020 9:36 am

ally


ally
VIP Član
^^Kad cu vise procitat nesto drugo Laughing

81Što vam se mota po glavi? - Page 4 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri lip 17, 2020 9:46 am

daidza


daidza
VIP Član
bolje da ti ne odgovorim Very Happy

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 4 / 50.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.