CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Recenzije novih automobila.

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Poruka [Stranica 1 / 5.]

1Recenzije novih automobila.  Empty Recenzije novih automobila. sri sij 13, 2021 3:02 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Novi BMW 7 od 150 000 Eura. Svi su oduševljeni sa ovim " grilom " na tim autima.  Laughing

2Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. sri sij 13, 2021 4:19 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
To se zove "bubreg". Very Happy

3Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. pet sij 15, 2021 2:27 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
To je za mene oduvijek bio gril za roštiljanje, samo ga skineš i imaš roštilj kada god poželiš. Eto ovaj u videu to potvrđuje. Laughing Udarac

4Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. pet sij 15, 2021 8:08 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
A što ja znam, Nenad Unukić, dugogodišnji šef Večernjakove automotorubrike i Hrvatske udruge automobilskih novinara - možda ga se sjećaš, pisao je kolumne o vožnji i vozačima, njegova nasljednica Sandra Mikulčić i ostalo društvo ama baš nikad nisu spomenuli roštilj, a načitao sam se raznih recenzija BMW-ovih automobila. Znaš da novinarima ne nedostaje mašte. BMW je imao bubreg, Mercedes zvijezdu, trokraku zvijezdu ili nišan, Ferrari propetoga konjića, Opel munju, a za Peugeot metafora je bila lavić. Pogotovo su se njome služili kad bi ocjenjivali male modele, stošestice, dvjestošestice i slično.

5Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. sub sij 16, 2021 8:21 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nisam ja to ni pročitao u njegovim recenzijama, ni recenzijama drugih novinara. Oni su uvijek su govorili bubreg, ali mene to podsjeća na rešetku roštilja.  Very Happy

Da ima love za takav auto, to bi ja odmah zamijenio.

6Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. sub sij 16, 2021 6:02 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Youtube kanal Sara-n-Tuned žena koja ima osebujni karakter u pozitivnom smislu, ona radi review Američkih automobila. Kada se na bavi reviewom automobila onda ih popravlja.

Ovo je njen review jednog od mnogih verzija Forda F-150.

7Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. sub sij 16, 2021 7:09 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Cupra Formentor. Reviewu ovog auta radi Juraj Šebalj, jedini voditelje koji nije sav drven i neprirodan kao drugi voditelji u ovoj emisiji.

8Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. sub sij 16, 2021 10:50 pm

daidza


daidza
VIP Član
majda lojo je isto ok, jura je nekad zabavan a nekad samo prica da ne suti

LeClerc likes this post

9Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. ned sij 17, 2021 12:10 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
SEAT Cupra dobro izgleda.

LeClerc likes this post

10Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. ned sij 17, 2021 1:02 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
daidza je napisao/la:majda lojo je isto ok, jura je nekad zabavan a nekad samo prica da ne suti

Sve je to istina,ali je Jura ipak bolji od ona druga dva voditelja u toj emisiji. Laughing

11Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. ned sij 17, 2021 8:45 am

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Jura je meni super lik, ima dobre i originalne dosjetke koje ubacuje u emisije. Sin mi je jedno vrijeme surađivao i snimao sa njim, A i osobno sam ga upoznao i stvarno je zaj...nt.

12Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. ned sij 17, 2021 9:46 am

daidza


daidza
VIP Član
nisam ja rekao da nije, i meni je simpatican. samo kazem nekad malo zaluta u komentarima pa onda nije toiko zabavan


a najgori voditelji ikad su oni iz tv automagazina, ne lezi im i nisu za to, da ne kazem da su tragikomicni na trenutke

santa nadam se da ti nije sin tamo Rumenko Very Happy

13Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. ned sij 17, 2021 5:05 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Ne, nije. zubi
U tim auto krugovima baš taj voditelj iz Auto magazina nije omiljen. Recenzije novih automobila.  1152922892
Ali sin se i dalje bavi tim poslovima study i sad je sav u "struji".

14Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. ned sij 17, 2021 10:05 pm

daidza


daidza
VIP Član
lovrec ili? Very Happy

svi su u struji deda

15Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. ned sij 17, 2021 10:13 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Vidiš kak znaš Very Happy

16Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. ned sij 17, 2021 10:30 pm

daidza


daidza
VIP Član
a tesko bilo pogoditi Laughing

17Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. pon sij 18, 2021 10:35 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Laughing

18Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. pon sij 18, 2021 6:31 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Elektrini auto izrađen kod kuće, sa pogonom na solarnu energiju.  Više mi se sviđaju ovakva jednostavna električna vozila od na primjer Priusa ili Tesle.  

19Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. pon sij 18, 2021 6:56 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Eeee, LeClerc moj, da se ti samo jednom provozaš u Priusu ili Tesli (vozio sam se u oba), brzo bi ti promjenio mišljenje.
I da, imao sam prilike vozit električne aute i hibride i mogu ti reći da su me oduševili, čak hibridi više od električnih.
Auto na vodik mi je za dlaku izmakao da probam i njega voziti. ccc

20Recenzije novih automobila.  Empty Re: Recenzije novih automobila. pon sij 18, 2021 7:17 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Razumijem ja da su ti auti ugodni za vožnju, ali ja bi rađe imao jednostavan eklektični auto, kao ovaj gore iz videa. I da ga mogu jednostavno popraviti.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 5.]

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.