CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Recenzije novih automobila.

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Poruka [Stranica 3 / 5.]

41Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri tra 07, 2021 11:25 pm

LeClerc



VIP Član
Hibridni automobili iz 1916 godine- The Owen Magnetic. Auto je imao električni motor i motor na benzin, benzinski motor je proizvodio struju. Prednost takvog sustava je onda bila što nisu morali raditi mjenjač za motor, ni kvačilo koje je bilo jako teško za korištenje. U to vrijeme baterije su bile jako loše, iako je bilo automobila na električni pogon imali su jako mali radijus kretanja. Tako da su ovim sustavom riješili za ono doba mnoge mehaničke probleme koje su imali benzinski motori.

42Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. ned tra 18, 2021 3:03 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Kao što obećah nekoliko slika auta koji je sin dobio na korištenje, a ujedno me malo i provozao u njemu.
Trenutno jedini primjerak u Hrvatskoj.

Audi RS e-tron GT
600 KS
3.3s do 100 km/h
doseg sa jednim punjenjem 470 km

Više o njemu pogledajte: [You must be registered and logged in to see this link.]



Zadnja promjena: Santa ledena; ned tra 18, 2021 3:08 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Kjara and LeClerc like this post

43Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. ned tra 18, 2021 3:04 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Joks, Kjara, LeClerc and Scorpy like this post

44Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. pon tra 19, 2021 10:05 am

Kjara


Kjara
VIP Član
Auuuuu predivan je bas. Inace su oni meni favoriti.

45Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri tra 21, 2021 7:23 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
ne sviđa mi se zadnji kraj...bar ovako preko slika Very Happy

46Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri tra 21, 2021 7:45 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Meni je taj Audi dobar. Inače mi se ne sviđa dizajn električnih automobila, jer su previše zaobljeni.

47Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. čet tra 29, 2021 11:57 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Mate Rimac testira C_two najbrži električni automobili.

48Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. pet svi 14, 2021 5:20 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Santa ledena je napisao/la:Kao što obećah nekoliko slika auta koji je sin dobio na korištenje, a ujedno me malo i provozao u njemu.
Trenutno jedini primjerak u Hrvatskoj.

Audi RS e-tron GT
600 KS
3.3s do 100 km/h
doseg sa jednim punjenjem 470 km

Više o njemu pogledajte: [You must be registered and logged in to see this link.]
Bome santa svaka čast kad si prije Jure testirao ovaj audi Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

Santa ledena likes this post

49Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. pet svi 14, 2021 9:06 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Pih, to je već "stari" auto. Very Happy
Već je kod mene bio i novi Jaguar, samo nisam imao prilike provozati se i uslikati ga.
Bude to Jura učinio umjesto mene kjara

50Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. sub svi 22, 2021 5:25 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Konceptni Opel Manta na struju. Šteta što ga neće proizvoditi za tržište. tužan

[You must be registered and logged in to see this link.]



51Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri svi 26, 2021 5:58 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zašto je Toyota stekla status neuništivog automobila?


Ovdje mislim na modele Toyota Hilux i Toyota Land Cruiser. Iz dva videa koji sam stavio može se vidjeti koliko su ta dva modela neuništiva. Razlog neuništivosti ta dva modela automobila leži u činjenici da su ga koristile terorističke skupine. Tko ne zna neka potraži na engleskom jeziku Toyota ratovi, to je rat koji je dogodio između Čada i Libije, gdje su vojnici iz države Čad masovno koristili obadva modela u ratu protiv Libije. Rat je počeo 1986 godine do 1987 godine. U ratu se oprema jako brzo kvari, posebno u Africi i još u ratnim uvjetima, gdje je vojnik trebao imati dobro vozilo za mobilnost, bez da se to vozilo pokvari. Uz to treba računati da ti vojnici nisu ni imali opremu ni znanje da poprave vozila. Njihovo je bilo da se bore i ništa drugo zato je tu uskočila Toyota. U Siriji se isto masovno koristila Toyotina vozila. Tko je pratio rat u Siriji mogao je vidjeti kolone Toyotini vozila naoružanih sa teškim strojnicama. Članak u linku koji sam stavio može se pročitati kako se Amerika 2015 godina pita tko je tamo poslao masovnu količinu tih vozila. Ja bi mogao postaviti pitanje tko je bio toliko utjecajan da kaže Toyoti da napravi tako izdržljiva vozila, sa obzirom da su svi auti jako podložni kvarovima. Ali to pitanje neću postaviti  Very Happy  https://abcnews.go.com/International/us-officials-isis-toyota-trucks/story?id=34266539

Drugi link je iz wikipedije o ratu između Čada i Libije takozvanim Toyota ratu. [You must be registered and logged in to see this link.]


U prvom videu se može vidjeti lika uništava Toyotu Hilux, čak ju je vozio 12 kilometara bez tekućine za hlađenje motora. Na kraju auto je i dalje radio kao da se ništa nije dogodilo.





Iz drugog videa može se vidjeti što su sve radili sa Toyotom Hilux da ga unište ali auto je i dalje radio.

52Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. pon lip 07, 2021 5:28 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nevera, prvi Hrvatski električni automobili.




53Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. čet lip 17, 2021 4:21 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovo je prezentacija novog automobila Tesla. Ima neki osjećaj da će Tesla biti prvi kupac Nevere da pokrade ideje sa Hrvatskog automobila.

54Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. ned lip 20, 2021 11:31 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Lažna ekologija i automobili

Neuništiva Toyota Hilux. Tko ne razumije engleski može vidjeti bez prijevoda kuda je lik u videu prošao sa tom Toyotom. Na kraju testa je pogledao ispod vozila koje nije imalo nekakve mrlje od ulja ili rashladne tekućine po motoru. Za razliku od svih ostalih proizvođača automobila koji obavezno pri normalnom korištenju svog vozila procure sve moguće tekućine po motoru. Osim toga pokretni dijelovi Toyote nisu bili uništeni, iako je auto prošao kroz najgori mogući teren. Za usporedbu na toj stazi su bila posebno građena vozila za takav loš teren i ona su se raspadala. Toyota je svojom robusnošću dokazala da se može napraviti vozilo koje je izdržljivo i jako bez da se kvari svaki čas. Ovaj post sam napisao samo iz jadnog razloga, ne da hvalim Toyotina vozila, nego da pokažem da se može napraviti potpuno ekološko vozilo. Iako je vozilo koristi gorivo za pogon a ne baterije, sama izrada milijuna novih vozila košta jako puno prirodnih resursa. Pošto se za resurse mora uništiti velike površine prirode da bi se došlo do njih, osim toga nakon što vozilu istekne radni vijek ono postaje još veći zagađivač. Unatoč tvrdnjama lažnih ekologa da se vozila recikliraju to nije potpuno točno, jer bogate države svoje smeće izvoze u siromašne zemlje. Da ih im je zaista stalo do ekologije, vozila bi tako bila napravljena kao auto iz videa samo na taj naći bi bila zaista ekološka. Da ih se ne mora svaki čas popravljati, da ne cure ulje po cestama, da se ne kupuje novo vozilo nego da se samo unapređuje stara tehnologija. Na kraju samo tako se može čuvati priroda a ne ovako kako to danas propagiraju mediji.

55Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. pon srp 26, 2021 7:31 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Kad ti sin dođe sa ovakvim autom i ovakve boje, kući, koja ti je prva pomisao o njemu? Udarac

[You must be registered and logged in to see this link.]

Da neznam da je riječ o testnom autu svašta bi si pomislio o njemu. Very Happy

56Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. pon srp 26, 2021 7:49 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Dizajneri su bili na drogama kad su dizajnirali taj auto. Laughing

57Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri kol 04, 2021 6:47 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nova G klasa za 2022 godinu  G900  Rocket Edition. Sa 900 konja snažnim motorom, Brabus G class. Zamjerka je ta prednja maska izgleda kao da je čube izbacio  Laughing Felge izgledaju kao da su uzeli traktorske utege pa su ih stavili na par milijuna kuna skupi auto.  Very Happy

58Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri ruj 01, 2021 11:06 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Jura Šebalj testirao je Neveru prvi Hrvatski električni automobil.

59Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. sub lis 02, 2021 3:49 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako izgleda Off Road vožnja u električnom automobilu. Sa jednim punjenjem baterija vozilo može preći oko 505 kilometara?

60Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri lis 13, 2021 6:01 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Test nove Toyote Tundre. Na žalost test je na engleskom jeziku, pošto je ova Toyota napravljena za Američko tržište

61Recenzije novih automobila.  - Page 3 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri lis 13, 2021 1:28 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zašto fali vozača kamiona po cijelom svijetu

Znam da bi ova tema trebala biti o recenzijama novih automobila, trebao sam drukčije formulirati naslov teme. Ali nema veze ionako će možda troje ljudi u godinu dana posjetiti ovu temu. Very Happy Vozač kamiona Jasmini koji radi u Italiji kao vozač kamiona objašnjava kako je nastala kriza nestašice vozača kamiona.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 3 / 5.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.