CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Recenzije novih automobila.

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down  Poruka [Stranica 5 / 5.]

81Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. sub lis 07, 2023 1:39 am

LeClerc



VIP Član
The Christini AWD 300 2x2: How all wheel drive works on a dirt bike.

82Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. uto lis 24, 2023 7:02 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
The New 2024 Ford Mustang Dark Horse.


83Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri lis 25, 2023 8:09 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nova Mercedes E klasa!!

84Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. pon lis 30, 2023 4:39 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Veliki problem sa stanicama za punjenje električnih vozila koje nitko ne spominje.

85Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. uto stu 07, 2023 12:59 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Beta, stavi štogod upotrebljivo i korisno, npr. testove najpopularnijih automobila. Kakvi su recimo korejski motori, mogu li se usporediti s japanskima? Možda nisu u rangu Toyote ili Honde, takve motore ne pravi nitko, ni dizelaše ni benzince, ali valjda Korejci mogu napraviti motor koji se može mjeriti sa, što ja znam, Volkswagenovima ili Renaultovima.

LeClerc likes this post

86Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. uto stu 07, 2023 1:05 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
I da, kakvi su Citroën i Peugeot (odnosno PSA Group, ali i to se promijenilo)? Koliko uopće ima europskih proizvođača motora nakon silnih spajanja? Fiat, Volvo - i tko još? Very Happy

87Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. uto stu 07, 2023 11:58 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Evo jedan recenzija Dacia Sandero. Vidim da ljudi po gradu voze radže modele od Dacie nego aute od Talijanskog Fiata.  

Scorpy likes this post

88Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. ned stu 12, 2023 1:25 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Pitao sam taksiste je li im dobra Dacia. Svi je hvale, nitko nije rekao ništa loše.

LeClerc likes this post

89Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. ned stu 12, 2023 11:57 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Dacia ima starije modele motora od Francuskog Renaulta zato je bolja od svog originalnog Francuza. Koliko sam čitao po stranim forumima ljudi se izruguju sa novim Francuskim autima kao nepouzdanim zbog silne elektronke i guranja kupcima nepoželjnih električnih automobila. Skoro Isto se događa sa Wolkwagenom. Moj rođak je najradije vozio Volkswagen aute ali zbog skupoće i sline elektrifikacije prešao je na Škodu koja još uvijek ima starije modele na dizel bez silne kompjuterizacije.  Zadnjih godina sam primijetio trend bez obzira na marku vozila da ljudi radže kupuju aute sa koliko toliko pouzdanim starijim modelom motora nego ove novije aute sa hibridnim pogonim ili električne aute. Za sada električne aute kupuju oni ljudi koji imaju mnogo više novca od prosječnih kupaca automobila u Hrvatskoj.

Možda se to u budućnosti promjeni kada proizvođači automobila odluče uvesti samo električne aute? Ili ako uvedu jeftinije i bolje električne aute sa većim dometom.

90Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri stu 22, 2023 2:48 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Što učiniti kada vam se pokvari baterija u električnom vozilu? Video je napravljen na osnovu Američkog iskustva koje su imali tamošnji vlasnici električnih vozila. Za Hrvatske potrošače video je više poučan nego praktičan, da ljudi znaju u što se upuštaju nakon što kupe električno vozilo. Uz to postavljam ovaj video ovdje zato jer u Hrvatskoj nema nikoga poštenog da potrošačima kaže što se događa vlasnicima električnih vozila kada jednom istekne jamstvo. Bar ja nisam naišao na nekoga poštenog, slobodno me netko može ispraviti.

91Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. uto pro 05, 2023 8:35 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Požar na električnom vozilu. Danas se u električnim vozilima koriste baterije čiji je glavni sastojak litiji koji je jako zapaljiv. Ako prilikom punjenja baterije u autu dođe do zapaljenja te baterije vatru se ne može ugasiti. To može biti opasno jer ljudi pune takva vozila u garažama svojih kuća . U video se može vidjeti što se događa kada se zapali auto na baterije u Americi koja ima najviše električnih vozila u svijetu.
[You must be registered and logged in to see this link.]

92Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. čet pro 14, 2023 9:51 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Znam da je ovo tema o novim autima ali tko uopće gleda ovu temu. Very Happy Ovaj auto mi se jako sviđa pa ću staviti njegovu recenziju ovdje.

Chrysler 1946 Town and Country.

93Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. čet sij 04, 2024 8:15 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član

94Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. pon vel 12, 2024 11:21 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nisam znao da Volksvagen proizvodi kamione. Na slici je Volkswagen Constellation proizvodi ga Brazilski proizvođač kamiona i autobusa.

[You must be registered and logged in to see this link.]

95Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. pet oľu 22, 2024 2:45 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član

96Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri oľu 27, 2024 12:13 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Upravo sam našao moj auto snova. Kockast je i nema previše moderne tehnologije. Ineos Grenadier.

97Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri tra 03, 2024 9:59 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Skip to the ninth minute of the video.

98Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. čet tra 04, 2024 1:53 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Što su poružnili tog novog Suzuki Swifta, još su u njega ugurali tri cilindar tobože da manje troši.

99Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. ned tra 14, 2024 6:20 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
TESLA MODEL 3 PERFORMANCE! Oni iz BiH moraju ići u Zagreb da bi servisirali te aute.

100Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. Yesterday at 10:19 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Stari kamioni koji su se vozili za vrijeme Jugoslavije ali su i danas na cesti, Kako kažu vlasnici ti stari kamioni su bolji nego ovi novi.

101Recenzije novih automobila.  - Page 5 Empty Re: Recenzije novih automobila. Yesterday at 11:58 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 5 / 5.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.