CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Recenzije novih automobila.

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Poruka [Stranica 2 / 6.]

21Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. pon sij 18, 2021 7:17 pm

LeClerc



VIP Član
Razumijem ja da su ti auti ugodni za vožnju, ali ja bi rađe imao jednostavan eklektični auto, kao ovaj gore iz videa. I da ga mogu jednostavno popraviti.

22Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri sij 20, 2021 6:16 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član

23Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri sij 20, 2021 7:42 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
LeClerc, večeras sam te se sjetio kad sam išao na probnu vožnju sa ovim autom. Smile
Mogu opisati doživljaj vožnje jednom riječi, - oduševljen klanjanje

LeClerc likes this post

24Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri sij 20, 2021 10:59 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Santa ledena izgleda ne znaš Engleski, pa ne znaš što je vlasnik ovog auta rekao o tom Audiu. Htio sam ti prevesti, ali sam se sjetio da ti ne bi trebao kvariti veselje. pivo Smile Kada oni riješe te neke nedostatke, poput baterije koja bi se trebala moći zamijeniti, onda bi električni auto dobio jako veliku autonomiju.

25Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. čet sij 21, 2021 4:48 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
LeClerc, u pravu si što se tiče engleskog jezika, slabo ga znam, samo sam htio pokazati ovim video klipom o kojem autu se radi, a što se tiče autonomije, ima dosta veliku autonomiju u odnosu na druge aute, do 500 km, što rijetko koji auto ima.
O cijeni neću ni pričati.

26Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. čet sij 21, 2021 6:12 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
U Engleskoj taj auto košta 105 000 eura kako je naveo čovjek iz videa, u Hrvatskoj bi valjda koštao duplo sa svim porezima. Eek Za te novce bi se dalo kupiti auto iz njega izvaditi benzinski motor i ugraditi električni motor. Motor i baterija se može kupiti od tesle, to već rade entuzijasti diljem svijeta. Čak da se sve dijelove kupi bilo bi jeftinije od tog Audija.

27Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri sij 27, 2021 9:46 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Simone govori o nizu tema počevši od električnog Forda Mustang Mach-E California.

Ford je ovaj električni auto predstavio kao najpristupačniji električni automobili u SAD-u koji može preći više od 491 kilometar sa jednim punjenjem.  

Novi Koenigsegg Regera, po specifikacijskim ubrzava od 0 do 400 i vraća se na nulu u nešto više od pola minute. Uz pomoć hibridnog sustava koji se sastoji od tri YASA elektromotora i 5 litarskog V8 motor ukupne snage gotovo 1120 kW i 2000 Nm okretnog momenta. Auto ima mjenjač s izravnim pogonom.

Bentley kreće u elektrificiranje svog asortimana, tako je nova hibridna Bentayga dobila ljepši izgleda. Ima turbo benzinski motor od 3 L, i elektromotor koji dodaje još 330 kW snage i 700 Nm okretnog momenta.



Zadnja promjena: LeClerc; sri sij 27, 2021 9:56 pm; ukupno mijenjano 1 put.

28Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri sij 27, 2021 9:54 pm

daidza


daidza
VIP Član
neki dan vidio tog mustanga na benzinskoj, onako bezvezan


a sad mi palo na pamet, koje je spolovilo on radio na benzinskoj sa elektricnim autom hmm

Santa ledena likes this post

29Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri sij 27, 2021 9:58 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zamišljam njegovo iznenađenje kada mu na pumpi kažu da ima auto na struju. Laughing

30Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri sij 27, 2021 10:12 pm

daidza


daidza
VIP Član
ma moze biti da je kupovao hot dog ili ono za spricati stakla, ai nije mi uopce palo na pamet do sad da je cudno Laughing

Santa ledena and LeClerc like this post

31Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri sij 27, 2021 10:19 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ima više videa na internatu gdje ljudi hodaju oko električnog auta držeći u ruci pištolj za gorivo tražeći vratašca za benzin. Laughing Zato kažem to. Možda si ti u pravu, išao je kupiti neki sendvič na benzinskoj.

32Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. čet sij 28, 2021 12:23 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
ja ne vjerujem vlastitim očima valjanje na koncu i karticu zaboravio uzeti Laughing

LeClerc likes this post

33Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. čet sij 28, 2021 12:34 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Na njihovim pumpama kupac prvo mora platiti količinu goriva koju želi, onda može pumpati gorivo. Znači ne samo da je ostavio karticu, nego je još platio gorivo koje onda nije natočio. Netko drugi će imati besplatno gorivo. Laughing

34Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. čet sij 28, 2021 4:30 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Meni to izgleda prenaivno i namješteno. neznam

35Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. čet sij 28, 2021 5:23 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ako ne vjeruješ ima i ovakvih ljudi koji nalijevaju benzin u plastičnu vrećicu. Benzin curi iz vrećice, a ona vrećicu spremu u prtljažnik.


36Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. sub sij 30, 2021 4:45 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Recenzija novog automobila Hyundai Tucson.

37Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Usporedba dva rabljena Audia A3 ned sij 31, 2021 2:37 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nije recenzija novog automobila, nego je,usporedba dva rabljena Audia A3. Jedan Audi je iz 2006 godine, drugi je iz 2009 godine. Jedan auto ima pumpa dizna sistem u motoru, drugi ima commo reil sistem. Između ostalog u videu se govori koja je razlika između ta dva sistema i koji je od njih pouzdaniji.

38Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. sub vel 06, 2021 1:07 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Čitam u novinama test novog C3 Citroena, jedan čitatelja kaže- onome ko je ovo dizajnirao bi država trebala platit prekvalifikaciju i zabranit mu da se ikad vise bavi bilo kakvim dizajnom. ovo je u rangu sa multiplom.  Laughing   Dizajni nije baš tako loš, mislim da mu je gora mehanika, taj auto je napravljen da traje samo deset godina. Poslije tog rok više se neće uopće isplatiti popravljati to.



[You must be registered and logged in to see this link.]

39Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. ned oľu 07, 2021 3:49 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Recenzija novog Jaguar F-Type V8 P450.

40Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. pet oľu 12, 2021 9:47 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Deset nevjerojatnih automobila.
1. McLaren Speedtail
2. Aston Martin Valhalla
3. Koenigsegg Gemera
4. Lamborghini Sian
5. Avtoros Shaman
6. Ferrari Enzo MIG
7. Bugatti Pur Sport
8. Mercedes Maybach GLS
9. Brabus 800 XLP G-Wagen
10. BMW i3 Suite


Scorpy likes this post

41Recenzije novih automobila.  - Page 2 Empty Re: Recenzije novih automobila. sri tra 07, 2021 11:25 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Hibridni automobili iz 1916 godine- The Owen Magnetic. Auto je imao električni motor i motor na benzin, benzinski motor je proizvodio struju. Prednost takvog sustava je onda bila što nisu morali raditi mjenjač za motor, ni kvačilo koje je bilo jako teško za korištenje. U to vrijeme baterije su bile jako loše, iako je bilo automobila na električni pogon imali su jako mali radijus kretanja. Tako da su ovim sustavom riješili za ono doba mnoge mehaničke probleme koje su imali benzinski motori.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 6.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.